Stanowisko: New Business Manager

ultrano.pl - spółka zajmująca się tworzeniem systemu CRM Entis.io, poszukuje osób do prowadzenia działań sprzedażowych.

Opis stanowiska:

Co oferujemy:

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą inżynierów oprogramowania, administratorów, marketingowców, projektantów doświadczeń i menadżerów sprzedaży. Wykorzystaliśmy wspólne doświadczenia tworząc nowoczesną aplikację CRM jaką jest Entis. Od półtora roku rozwijamy aplikację webową i mobilną (Android i IOS). Zaczęliśmy od rynku polskiego, ale po dopracowaniu produktu ruszamy z globalną promocją i sprzedażą.

Wymiar etatu:

  • Pełny etat

Rodzaj umowy:

  • Umowa zlecenia

Czas trwania umowy:

  • 3 miesiące okres próbny - w przypadku obustronnego zadowolenia ze współpracy renegocjacja formy i warunków zatrudnienia.

Min. doświadczenie:

  • 2 lata

Min. wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Przedział wynagrodzenia:

  • 3.000,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)

Premie, dodatki:

  • Prowizja od sprzedaży

Najczęciej zadawane pytania

Ile to kosztuje?

Proste rozliczenie, bez haczyków, umów, limitów - płacisz 49zł od pracownika. Sprawdź nasz cennik. Jeżeli masz ponad 30 stanowisk, skontaktuj się z nami, zaproponujemy lepszą cenę.

Jakie są limity?

Darmowe konto pozwala korzystać ze wszystkich funkcji entisa. Pojemność konta darmowego to 2GB na pliki, bez ograniczeń na kontakty, szanse sprzedaży czy aktywności. Użytkownicy Premium nie mają żadnych limitów.

Jak uzyskać pomoc?

Zajrzyj na forum, gdzie znajdziesz potężną bazę wiedzy na temat entisa - artykuły, filmiki, tutoriale i ciekawe dyskusje. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy wyślij zgłoszenie.

Kim jesteście?

Jesteśmy grupą inżynierów, sprzedawców i designerów i od wielu lat tworzymy niesamowiete aplikacje webowe, jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas czego więcej zajrzyj do działu "nasza historia".

Poznaj nas bliżej
We make the world a better place ;)